Címlap Tűz Hatalmas szem...

Mintegy nyolcszáz négyzetméteren kapott lángra a szemét szombat délben Pécs közelében, a Szilvás és Kökény közötti külterületen.

A pécsi és a siklósi hivatásos tűzoltók eloltották a lángokat a Szilvás és Kökény közötti külterületen, ahol négy-öt méter vastagon, ötven méter szélességben égett a szemét.Munkájukat erőgépek segítették, amelyekkel földet hordtak az égő területre.