Címlap Tűz Ismét felcsap...

Két hektáron égett az aljnövényzet és a bozótos múlt éjszaka Pécsen, a Szigeti tanyán.

Háromnegyed tizenkettőkor riasztották a pécsi hivatásos tűzoltókat, akik a lakóházak irányába terjedő tüzet rövid időn belül körülhatárolták, majd három vízsugárral és kézi szerszámokkal eloltották azt. Kár nem keletkezett, személyi sérülés nem történt.