Címlap Baranya Ismét tombolt...

Tűz keletkezett hétfő délután Sásd és Meződ között, a 611-es főút közelében.

A katasztrófavédelem tájékoztatása szerint mintegy két hektáron leégett a nádas és az aljnövényzet, és egy napraforgótáblát, valamint egy erdősávot is veszélyeztetett a tűz. A dombóvári, a komlói, a pécsi és a sásdi hivatásos, valamint a szabadszentkirályi önkéntes tűzoltók eloltották a lángokat, majd megkezdték az utómunkálatokat.

(Képünk illusztráció)