Két használaton kívüli személyautó, összehordott faágak és bozótos égett egy családi ház hátsó udvarán tegnap délután Pécsen.
A Toboz utcai káresethez a városi hivatásos tűzoltókat riasztották, akik több vízsugárral eloltották a csaknem ötven négyzetméteren égő lángokat. A munkában egy palkonyai önkéntes tűzoltó is részt vett. A tűz nem terjedt át másra, kár nem keletkezett és személyi sérülés sem történt.

















