Műszaki meghibásodás miatt gyulladhatott ki egy személyautó motortere tegnap este Pécs belvárosában, a Bajcsy-Zsilinszky utcában.
A parkoló autóról másra nem terjedt át a tűz, más járművek nem károsodtak. A lángokat a pécsi hivatásos tűzoltók vízsugárral eloltották. Az eset során személyi sérülés nem történt.

















