Címlap Tűz Lángolt a nád...

Lángolt a nádas Márok határában

A siklósi és a villányi hivatásos tűzoltók két vízsugárral és kéziszerszámokkal eloltották a tüzet szerdán Márok határában, Kislippó irányában, ahol korábban tíz-tizenöt hektáron égett a nádas. Az egységek jelenleg az utómunkálatokat végzik.