Címlap Baranya Leégett a pré...

Leégett a présház, gázpalack robbant egy baranyai faluban

Teljes terjedelmében égett egy lakóingatlanként használt, száz négyzetméteres présház Nyugotszenterzsébeten – közölte a megyei katasztrófavédelmi igazgatóság.

Az épületben hárman tartózkodtak, a tűzoltók kiérkezéséig sértetlenül elhagyták az ingatlant.

A tűzesethez a szigetvári és sellyei hivatásos tűzoltókat, valamint a katasztrófavédelmi műveleti szolgálatot riasztották. A tűzoltók kiérkezésekor egy gázpalack felrobbant, azt kihozták az épületből. A lángokat két sugárral oltották el.