Teljes terjedelmében égett egy személyautó múlt éjszaka Hosszúhetényben, a Dömösalja dűlőben.
A pécsi hivatásos tűzoltókat szerdára virradóra riasztották, az egység pár perc alatt eloltotta a lángokat. Az autó teljesen kiégett, a lángok nem terjedtek át másra. Mivel felmerült az idegenkezűség gyanúja, a vármegyei katasztrófavédelmi műveleti szolgálat helyszíni szemlét tartott.
(Képünk illusztráció)



















