Tizenöt négyzetméteres, fémszerkezetű melléképületben égett két használaton kívüli személyautó és gumiabroncsok tegnap este Pécsen, a Présház utcában.
A tűz azután keletkezett, hogy a tulajdonos ki akarta irtani a garázsban lévő darazsakat – ehhez azonban nem jó módszert választott. A spray-vel meggyújtott anyagokat megpróbálta eloltani, de nem járt sikerrel, ezután értesítette a katasztrófavédelmet. A pécsi hivatásos tűzoltók eloltották a lángokat. Személyi sérülés nem történt.

















