Címlap Tűz Szekrényt emé...

Tűz keletkezett egy pécsi sorházban, az Ady Endre utcában csütörtök reggel.

Az épület egyik lakásában egy szekrénysor gyulladt meg, kis terjedelemben égett. A pécsi hivatásos tűzoltók egy gázpalackot kihoztak az épületből, és eloltották a lángokat. A tűz oltását a Baranya vármegyei katasztrófavédelmi műveleti szolgálat irányította.