Teljes terjedelmében égett egy személyautó tegnap este Kozármislenyben, a Pécsi utcában.
A tűz feltehetően a parkoló gépkocsi motorterében keletkezett, a lángokat a pécsi hivatásos tűzoltók vízsugárral eloltották. A hőterheléstől a szomszédos ingatlan szigetelése kis területen károsodott, a lángok az épületre nem terjedtek át. Az eset során személyi sérülés nem történt.
















