Címlap Tűz Teljesen leég...

Huszonöt négyzetméter alapterületű bódé égett tegnap késő este Pécsen.

Az egység kiérkezéséig a lakó elhagyta az épületet, könnyebben sérült, a mentősök kórházba szállították. A pécsi hivatásos tűzoltók körülhatárolták, majd eloltották a lángokat. A tüzet egy kályhából kipattanó szikra okozta