Tűzhelyen felejtett étel gyulladt meg tegnap Pécsen, a Nagy Imre úti egyik panellakásban.
A tűz az elszívóra és a konyhaszekrényre is átterjedt. A társasházi lakásban ketten tartózkodtak, eloltották a lángokat. A pécsi hivatásos tűzoltók áramtalanították a lakást, kiszellőztették az ingatlant és a lépcsőházat is, illetve elvégezték az utómunkálatokat. A mentőszolgálat munkatársai füstmérgezés gyanújával kórházba szállították a lakókat.
(Képünk illusztráció)


















