Címlap Tűz Tűzhelyen fel...

Tűzhelyen felejtett étel gyulladt meg tegnap Pécsen, a Nagy Imre úti egyik panellakásban.

A tűz az elszívóra és a konyhaszekrényre is átterjedt. A társasházi lakásban ketten tartózkodtak, eloltották a lángokat. A pécsi hivatásos tűzoltók áramtalanították a lakást, kiszellőztették az ingatlant és a lépcsőházat is, illetve elvégezték az utómunkálatokat. A mentőszolgálat munkatársai füstmérgezés gyanújával kórházba szállították a lakókat.

(Képünk illusztráció)