Címlap Tűz Tűzhelyen fel...

Tűz ütött ki egy sorházi lakásban péntek délután Pécsen, a Bányászlámpa utcában.

A katasztrófa tájékoztatása szerint az ingatlanban a tűzhelyen felejtett étel égett. A pécsi hivatásos tűzoltók a katasztrófavédelmi műveleti szolgálat irányítása mellett egy vízsugárral elfojtották a lángokat.

(Képünk illusztráció!)