Címlap Tűz Vajon miért? ...

Tegnap hajnali negyed egykor a Móricz Zsigmond térre, fél egykor a Semmelweis utcába vonultak a pécsi hivatásos tűzoltók, miután valaki kukákat gyújtott fel.

A katasztrófavédelem közlése szerint az előbbi helyszínen kettő, az utóbbin egy szemetes égett, a lángokat a tűzoltók egy-egy vízsugárral eloltották. A katasztrófavédelmi műveleti szolgálat helyszíni szemlét tartott.

(Képünk illusztráció, katvéd.)