Címlap Tűz Zárlat miatt ...

Háromszintes családi ház szuterénjében keletkezett tűz tegnap délután Pécsen, a Felsőmakár dűlőben.

A lángok elektromos zárlat következtében csaptak fel, három négyzetméteren égett bútor és papír. A tűzoltók kiérkezése előtt a házból két gázpalackot kivittek, ezeket nem érte hőhatás, a pécsi hivatásos tűzoltók további két palackot vittek ki, ezeket visszahűtötték. Az egység eloltotta a lángokat, majd átvizsgálta az épületet, a tűz másra nem terjedt át, az ingatlan lakható maradt. Az eset során személyi sérülés nem történt.