Címlap Tűz Zárlatos lett...

Családi házakhoz vezető légkábel lett zárlatos tegnap délelőtt Pécsen, a Szentlőrinci úton.

A szikrák meggyújtották a villanyoszlop közvetlen környezetében lévő aljnövényzetet, a tűz veszélyeztette az épületeket. Egy lakó elkezdte az oltást, közben füstöt lélegzett be – a mentősök vizsgálatok céljából kórházba szállították. A lángokat a pécsi hivatásos tűzoltók eloltották.