Címlap Szórakozás Újra kinyitja...

Újra kinyitja kapuit a csodás pécsi botanikus kert!

A Pécsi Tudományegyetem közleménye alapján néhány változás lép érvénybe. A nyitással kapcsolatban, például ezentúl új bejáraton, a Zichy Gyula u. 6. felől tudunk bemenni. Parkolni továbbra is az Ifjúság úton, vagy a Pacsirta utcában tudunk.

A nyitvatartás is megváltozok: hétfőtől csütörtökig naponta 7–15 óráig, pénteken 7–13 óráig lesz nyitva. A belépődíj árában nem lesz változás, csoportvezetésre azonban egyelőre nincs lehetőség.