Címlap Állatvilág Csatornába es...

Egy anyakutyát és kölykeit mentették ki vízelvezető csatornából a pécsi hivatásos tűzoltók szombat délután a Tűzoltó utcában.

 

Az állatoknak szerencsére nem esett baja, a tűzoltók átadták őket a gazdáiknak.