Címlap Állatvilág Eljött az idő...

Az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság földi-kémiai szúnyoggyérítést végeztet Pécsen augusztus 12-én, a napnyugta utáni időszakban. Tartaléknapok: augusztus 13-14.

 

A Katasztrófavédelmi Igazgatóság szakmai javaslata alapján a kezelés az alábbi településrészeket érinti:

Hird-Vasas -Somogy
Belváros
Budai – Diós
Deindol
Donátus és POTE
Erzsébet telep
Kovácstelep
Magyarürög
Május 1. utca – Csárda u.
Málom Rózsadomb
Nagyárpád
Páfránytömb
Patacs I.
Patacs II.
Patacs -Makai házsor
Postavölgy
Régi kertváros
Rigóder
Szigeti külváros
Temető
Újhegy
Zsebe domb Kodó dűlő

Arra kérik az érintett területeken élőket, hogy a kivitelezés megkönnyítése érdekében ne parkoljanak gépjárműveikkel az útpadkára, valamint hagyják szabadon a közlekedési űrszelvényeket. A permetezés éjszaka, rossz látási viszonyok között történik, és a padkán parkoló gépjárművek akadályozhatják a munkavégzést, valamint balesetveszélyt is jelenthetnek.