Az országos szúnyoggyérítési program keretében az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság földi-kémiai szúnyoggyérítést végeztet Pécs területén augusztus 27-én, szerdán a napnyugta utáni időszakban.
A gyérítés a múlt heti szeles időjárás miatt elmaradt munkálatok pótlása.
Tartaléknap:augusztus 28.
A Katasztrófavédelmi Igazgatóság szakmai javaslata alapján a kezelés az alábbi településrészeket érinti:
- Makár domb
- Szkókó
- Tiborc u. 6-os út közötti terület
- Erzsébet telep a Hársfa út és a Wass Albert út között
- Szabolcsfalu.


















