Címlap Állatvilág Újra nekilátn...

Az országos szúnyoggyérítési program keretében az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság földi-kémiai szúnyoggyérítést végeztet Pécs területén augusztus 27-én, szerdán a napnyugta utáni időszakban.

A gyérítés a múlt heti szeles időjárás miatt elmaradt munkálatok pótlása.

Tartaléknap:augusztus 28.

A Katasztrófavédelmi Igazgatóság szakmai javaslata alapján a kezelés az alábbi településrészeket érinti:

  • Makár domb
  • Szkókó
  • Tiborc u. 6-os út közötti terület
  • Erzsébet telep a Hársfa út és a Wass Albert út között
  • Szabolcsfalu.