„Pécs mindenekelőtt!”
– kommentálta az eseményt közösségi oldalán a Fidesz-KDNP-ÖPE pártszövetség volt polgármesterjelöltje.
Péterffy Attila szintén átvette már, erről itt írtunk:
- CÍMKÉK
- Választás2024
Ez is érdekes lehet
Bognár Szilvia szerepe felértékelődött még inkább, illetve a Mi Hazánk is örülhet.
Október közepétől megszűnik a baloldali többség Pécsett, de még azelőtt levezényelnének mindent...
Programjáról és a kertvárosi időközi választás tétjéről beszélt a független képviselőjelölt, Körömi...
Ezzel rajthoz is állt a szeptember 22-én esedekes időközi választáshoz.
Tanulmányúton járt Debrecenben Csizmadia Péter és néhány kollégája.
Alkut nem kötöttek - állítják, csak azt támogatják majd, ami jó a pécsieknek.



















