A szombat nagy híre volt, hogy Orbán Viktor nem veszi fel a mandátumát, nem fog beülni az új Országgyűlésbe – és Bánki Erik is hasonlót lépett – írtuk meg ez utóbbit elsőként.
Mi van akkor, ha ez csak egy cseles politikai lépés, amely miatt később visszatérhet?
Erről is beszélgettünk a Pécs Aktuál választási kibeszélőjében Kákai Lászlóval, a PTE tanszékvezető egyetemi tanárával, politológussal.


















