Már most választási lázban ég az ország jó része, ezért úgy döntöttünk, sorban és egyesével beszélgetünk Pécs legmeghatározóbb politikusaival. Arra vagyunk kíváncsiak elsősorban, hogy nekik maguknak milyen vízióik vannak a várossal kapcsolatban és hogyan próbálják majd ezt véghez is vinni ebben a különösen felbolydult és magas hőfokon égő politikai közegben, illetve közéletben. Vagy ami abból maradt! A mai részben Talabér Ádám független képviselővel beszélgetünk, aki a Mindenki Pécsért Egyesület színeiben jutott be a Közgyűlésbe.
A fiatalok számára nem éppen érdekes és vonzó a politikai pálya, de vajon Talabér Ádám, aki maga is fiatal, miért van a politikában? Mit gondol arról a vélekedéséről, miszerint egyre ostobább manapság a politika? Milyen érzés számára, hogy „kiváltságos pozícióban” van, hiszen a bal- és a jobboldalnak is szüksége van a szavazatára. Próbálták-e már megvenni, lekenyerezni balról vagy jobbról? Milyen kitörési pontokat lát Pécs előtt? Mi a 2026-os választás legnagyobb tétje Pécs számára?
Ilyen és ehhez hasonló kérdésekre is válaszolt Talabér Ádám a közel 60 perces beszélgetés során.

















