Címlap Baleset Árokban kötöt...

Árokban kötött ki az autó, ki kellett menteni egy embert

Árokba borult egy személyautó a Bodolyabér és Kishajmás közötti útszakaszon. Egy ember a járműbe szorult. Őt a sásdi hivatásos tűzoltók emelték ki, majd átadták a mentőknek.

Az érintett útszakaszon forgalomkorlátozásra kell számítani.

Kedden is baleset miatt kellett sietniük – akkor a pécsi lánglovagoknak, ugyanis Zengővárkonynál ment össze három autó és egy teherautó a 6-os számú főúton.