Mindennapossá váltak az új megbetegedések megyénkben is, szeptember elején még csak 96 főnél mutatták ki az új tipusú koronavírus-fertőzést a járvány kezdete óta – jelenleg ez a szám: 283.
A tegnapi naphoz – szeptember 15 – képest 13 új embernél derült ki, hogy elkapták az új tipusú koronavírust.




















