Címlap Baleset Ég a vetőmagü...

Ég a vetőmagüzem Bóly mellett

A Bóly-Állomáspusztán található vetőmagüzemének harmadik emeletén gyulladt ki az egyik tisztítógép. Az üzem dolgozói azonnal nekiláttak a kigyulladt gép eloltásának – porral oltó készülékekkel.

A helyszínre Mohácsról három-, Pécsről kettő- és Véméndről egy tűzoltóautót küldtek a helyszínre, akik közül a mohácsi lánglovagok már kiérkeztek. A tűzoltási munkálatokat átvették a szakemberek, amint kiérkeztek a helyszínre – tudtuk meg a Baranya Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivőjétől, Sárkány Sándortól.

Kiemelt képünk csupán illusztráció*