Címlap Baleset Emésztőgödörb...

Családi ház udvarán lévő, használaton kívüli emésztőbe esett egy őzgida tegnap délután Erdősmecskén.

 

 

Az állatot a véméndi hivatásos tűzoltók kiszabadították, nem sérült meg. Az egység ezután lefedte az aknát, hogy további baleset ne történhessen.