Fának csapódott, majd árokba csúszott egy személyautó tegnap este Mánfán, az Árpád úton.
A kocsiban csak a sofőr utazott, ki tudott szállni a járműből, de súlyosan megsérült a balesetben, a mentőszolgálat munkatársai kórházba szállították. A műszaki mentést a komlói hivatásos tűzoltók végezték, félpályás útzár mellett átvizsgálták és áramtalanították a személygépkocsit.




















