Címlap Baleset Gázvezetéket ...

Gázvezetéket vágott át egy munkagép Pécsen

Munkagép vágott át egy gázvezetéket még pénteken Pécsen.

 

A Pázmány Péter utcában, építkezési területen történt a baleset, a pécsi hivatásos tűzoltók biztosították a helyszínt, méréseket végeztek, illetve feszültségmentesítették a szomszédos ingatlanokat. A rendőrök és a tűzoltók tizenhárom embert kísértek biztonságos távolságba, míg a szakemberek elszorították a sérült vezetéket. A lakók ezt követően visszamehettek az otthonukba. Személyi sérülés nem történt.