Címlap Baleset Kamion hátulj...

Kamion hátuljába ütközött egy személyautó még pénteken az M6-os autópályán.

 

A katasztrófavédelem tájékoztatása szerint a személyautó sofőrje súlyosan megsérült a balesetben, mentésére azonban nem volt szükség, önerejéből hagyta el a járművet. A mentőszolgálat munkatársai kórházba szállították. A műszaki mentést a mohácsi hivatásos tűzoltók végezték el, akik a helyszín biztosítása mellett átvizsgálták a járműveket és a személygépkocsit áramtalanították. A baleset miatt a járművek teljes útzárat okoztak, a rendőrség elterelte a forgalmat.