Címlap Baleset Két kocsi kar...
Egymásba hajtott két személykocsi kedd reggel Pécsen, az 57-es főút városi szakaszán, a Kanizsai Dorottya úton.

Az esethez a város hivatásos tűzoltói vonultak. A járművekben összesen négyen utaztak, az egyik autóból egy embert a tűzotók feszítővágóval szabadítottak ki, emellett áramtalanítottak. A főút érintett szakasza olajjal, törmelékkel szennyeződött.

(Fotók: Sebességmérés/útinform: Baranya)