Címlap Baleset Meghalt a kis...

Meghalt a kislány, aki kizuhant egy erkélyről Szekszárdon

Bejelentés érkezett szeptember 7-én nem sokkal délután egy óra után a mentőszolgálattól, hogy egy kislány Szekszárdon a Tartsay Vilmos utcában egy társasház harmadik emeleti lakásának erkélyéről kizuhant.

A helyszínre érkező rendőrök lezárták a környéket, mert a gyermekért mentőhelikopter érkezett. Az elsődleges adatgyűjtés során kiderült, hogy a lakás erkélyéről

egy 21 hónapos kislány ismeretlen körülmények között kiesett.

A gyermeket az elsődleges ellátását követően mentőhelikopterrel kórházba szállították, de

az éjszaka belehalt sérüléseibe.

Munkatársaink a baleset helyszínén szemlét tartottak és adatgyűjtést végeztek. Az eset körülményeit a Tolna Megyei Rendőr-főkapitányság Bűnügyi Igazgatóságán vizsgálják, és ismeretlen tettessel szemben kiskorú veszélyeztetése bűntett elkövetésének gyanúja miatt büntetőeljárást indítottak.

Korábban írtuk: