Címlap Baleset Mentőhelikopt...

Mentőhelikopter miatt állt a forgalom Pécsett, 1.5 éves kislányt hoztak a klinikára

A Pécs Aktuál nem hivatalos forrásai szerint Szekszárdon egy kisgyermek zuhant ki a társasházból, az ő érkezése miatt volt nagy a készültség.

A BMRFK sajtóreferensétől, Turnacker Évától megtudtuk, mintegy negyed órát kellett várakozniuk az autósoknak. 

Egyelőre a gyermek állapotáról nincs információnk, de cikkünket frissítjük, amint többet tudunk.

FRISSÍTVE Egy kislány zuhant ki a 3. emeletről

Fotó: Rádió Antritt

Elsődleges információk szerint egy 1.5 éves kislány zuhant le a Tartsay Vilmos lakótelep egyik épületéből.

Forrás: Rádió Antritt