A Pécs Aktuál nem hivatalos forrásai szerint Szekszárdon egy kisgyermek zuhant ki a társasházból, az ő érkezése miatt volt nagy a készültség.

A BMRFK sajtóreferensétől, Turnacker Évától megtudtuk, mintegy negyed órát kellett várakozniuk az autósoknak.
Egyelőre a gyermek állapotáról nincs információnk, de cikkünket frissítjük, amint többet tudunk.
FRISSÍTVE – Egy kislány zuhant ki a 3. emeletről

Elsődleges információk szerint egy 1.5 éves kislány zuhant le a Tartsay Vilmos lakótelep egyik épületéből.
Forrás: Rádió Antritt
















