Címlap Gazdaság Lezárult a ny...

Lezárult a nyári szezonális élelmiszer-biztonsági ellenőrzési sorozat

Idén is elsősorban a turisztikai szempontból kiemelt helyeken működő boltokat, vendéglátóhelyeket, büféket illetve az ifjúsági- és gyermektáborok működését vizsgálták.

Az ellenőrzések során több mint 22 millió forintnyi bírságot szabott ki a hatóság, 85 vállalkozásnak pedig a tevékenységét is felfüggesztette hosszabb-rövidebb időre.