Több ezren megosztották azt a posztot, amiben kétségbeesetten kért segítséget egy férj, mert felesége pénteken egy szürke autós miatt letért az úttestről és balesetet szenvedett. Valószínű a 4-es Golf tulajdonosa vagy ismerősei is láttak, hogy rengetegen beszélnek az ügyről, ezért a balesetet követő napon besétált a rendőrségre a férfi és elmondta, mi történt.
A rendőrség is kereste már
Nem hivatalos forrásból a Pécs Aktuál úgy tudja, hogy a rendőrség is „bemérte” már a sofőrt, a Védán keresztül. Az, hogy pontosan milyen büntetésre számíthat egyelőre nem tudni.














