Címlap Baleset Nagy volt a r...

Nagy volt a riadalom, szivárgott a gáz egy kertvárosi parkolóban

A megyei katasztrófavédelmi igazgatóság közlése szerint megsérült egy gázóra hétfő délután egy pécsi parkolóban, az Egressy utca és a Táncsics Mihály utca találkozásánál.

A város hivatásos tűzoltói száz méteres körzetben kiürítették a területet és egy épületet. A gázszolgáltató szakembereinek rövid időn belül sikerült megszüntetniük a gázszivárgást.