Összeütközött négy személyautó Pécsett, az Alsó-malom utcában, az 58-as főúton, a Kálvin utca közelében. A helyi hivatásos tűzoltók két járművet áramtalanítottak, a mentőszolgálat is a helyszínre érkezett, derült ki a Belügymininsztérium Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság közleményéből.

















