Címlap Baleset Teljesen kiég...

Teljesen kiégett egy autó a 6-oson

Teljes terjedelmében égett egy személyautó tegnap délután Hidason, a 6-os főút belterületi szakaszán, a 163-as és 164-es kilométerszelvénye között.

A bonyhádi hivatásos tűzoltók egy vízsugárral eloltották a lángokat. Az érintett útszakaszon félpályán haladt a forgalom.