Címlap Baleset Fiatal lányt ...

A baleset kedden este fél 11 körül történt a Bajcsy-Zsilinszky és a Nagy Lajos király út kereszteződésében. A szemtanúk szerint egy fiatal lány a zebrán ment át, amikor egy fekete sportautó elütötte. A lány súlyosan megsérült, két mentőautó érkezett a helyszínre.