Címlap Baleset Tetőn kapott ...

Tetőn kapott szívinfarktust egy munkás Pécsen

A pécsi hivatásos tűzoltók hordágy, dugólétrák, valamint mentőkötelek segítségével a sérült személyt lementették. 

A mentőszolgálat szakemberei a helyszínen megvizsgálták és ellátták, majd kórházba szállították szívinfarktus gyanújával.