
19 évesen, hét hónapos jogosítvánnyal
A személygépjármű egyelőre tisztázatlan okból tért át az ellenkező sávba és ott összeütközött szembejövő teherautóval.
Rossz előzési manőver vezethetett a tragédiához
A Kékvillogó úgy értesült, hogy a személygépkocsit vezető sofőr 19 éves volt és mindössze hét hónapja volt jogosítványa. Úgy tudni, hogy a sofőr éppen egy kamiont előzött, viszont rosszul mérte fel a helyzetet, visszatért saját sávjába, megcsúszott, majd keresztbe fordult és a kisteherautóval összeütközött.
Az autó kettészakadt, ketten meghaltak, ketten súlyosan megsérültek
Az ütközés során a személygépkocsi kettészakadt, sofőrje kirepült az autóból, a helyszínen életét vesztette.

A kisteherautó sofőrje olyan súlyos sérüléseket szenvedett, hogy a mentősök nem tudták megmenteni életét. Másik két utasát súlyos sérülésekkel kórházba vitték.
A kisteherautóban hárman utaztak, egyikük sem volt bekötve.



Vigyázzunk az utakon, vigyázzunk egymásra!
Fotók: Kékvillogó, MTI*

















