Címlap Baleset Vasúti átjáró...

Gázolás miatt szünetel a vonatforgalom Szentlőrinc és Sellye között – közölte a Mávinform.

A helyszínelés végéig pótlóbusz szállítja az utasokat a két állomás között. A Kákics és Sellye közötti vasúti átjáróban gázolt el egy embert a vonat, a fénysorompó jól működött a baleset idején. A vonalon hosszabb eljutási időre lehet számítani késő délutánig.

FRISSÍTVE (16.16)

Megszűnt a helyszínelés, így újra közlekedhetnek a vonatok.