Címlap Baleset Villanyoszlop...

Villanyoszlopnak csapódott egy gépkocsi csütörtök délelőtt a Mohács és Somberek közti út 2-es kilométerszelvényénél.

A mohácsi hivatásos tűzoltók áramtalanították a járművet, amelyben ketten utaztak. A balesethez a társhatóságok is kiérkeztek, valamint az áramszolgáltató szakembereit is a helyszínre kérték.

(Borítóképünk illusztráció)