Címlap Balhé Apa és fia eg...

Apa és fia együtt fenyegetőzött a Budai külvárosban

Garázdaság és zaklatás

Miatt nyomozott a Pécsi Rendőrkapitányság egy 37 éves, valamint egy 64 éves helyi férfi ellen.

A megalapozott gyanú szerint a 37 éves férfi 2020. szeptember 29-én az esti órákban édesapjával együtt megjelent Pécsett, az egyik Torda utcai lakóháznál, majd az ott lakó sértettet korábbi nézeteltérésük miatt az utcáról szidalmazták, fenyegették, miközben a bejárati kaput ütötték, rugdosták. A rendőrök mindkét férfit gyanúsítottként hallgatták ki, amelynek során tettüket beismerték.

A rendőrség az ügy vizsgálatát befejezte, és az iratokat a napokban átadta az ügyészségnek.