Címlap Balhé Autóra támadt...

Autóra támadt a dühős nő, végül a sofőrt is összeverték

Csoportosan elkövetett garázdaság miatt nyomoz a Pécsi Rendőrkapitányság egy 25 éves nő, egy 27, valamint egy 33 éves férfi ellen – tudtuk meg a Police.hu-tól. Ugyanis a nő nekiesett a 33 éves férfi autójának, aki emiatt összeverekedett a nővel és annak 27 éves párjával.

A kocsi és annak tulaja húzta a rövidebbet, az összetűzés során nem csak ő, de az autója is megsérült.

A rendőrök elfogták a verekedőket, majd előállították és kihallgatták őket gyanúsítottként.