Verekedéshez riasztották a rendőröket Pécsett szerda reggel. A bejelentés szerint a Lánc utcában, egy ház folyosóján esett egymásnak két férfi. A 26 és 33 éves pécsi férfiak előbb összevitatkoztak, majd verekedni kezdtek. A gyanú szerint az egyik férfi egy széket vágott a másik fejéhez – a másik férfi viszont kést rántott és megvágta vele vitapartnerét. A Pécsi Rendőrkapitányság felfegyverkezve elkövetett garázdaság illetve súlyos testi sértés kísérlete miatt indított nyomozást a két férfi ellen.
Elégedetlenek a dolgozók a Hanonnál.
"Aki mennyországot akar látni, az jöjjön Pécsre!" – írták az újságok, amikor fölszentelték a...
Amennyiben a legtöbb voksot kapja egy közönségszavazáson.
Szinte egyszerre írt ma a pécsi fidesz-közeli sajtó arról, hogy "kész távozni"; mi...



















