Néhány héttel ezelőtt jelentették be, hogy a május elejére tervezett, de a koronavírus-járvány miatt elmaradt Béke Fesztivált augusztusban rendezik meg Pécsett. A nemzetiségek békés egymás mellett élésére illetve Pécs multi-kulturalitására fókuszáló programokat szombaton rendezik, a Széchenyi téren. A 10 órai megnyitót követően magyar és nemzetiségi táncegyüttesek lépnek fel, kézműves bemutatókat tartanak. Délután 1 órától nemzetiségi ételeket lehet kóstolni és itt tartják meg az utcazenészek találkozóját is. A nap a tervek szerint táncházzal zárul. Eső esetén a programokat a nemzetiségi házakban rendezik meg.
Elégedetlenek a dolgozók a Hanonnál.
"Aki mennyországot akar látni, az jöjjön Pécsre!" – írták az újságok, amikor fölszentelték a...
Amennyiben a legtöbb voksot kapja egy közönségszavazáson.
Szinte egyszerre írt ma a pécsi fidesz-közeli sajtó arról, hogy "kész távozni"; mi...
















