Címlap Balhé Balhéztak, ma...

Balhéztak, majd ököllel csépelte a férfi autóját

Egy 25 éves nőt kaptak el otthonában, majd állították elő Diósviszlón június 17-én. A nő ex-párja szólt a rendőröknek arról, hogy egy veszekedést követően a nő megütötte a férfit. Megpróbált a férfi kocsijával elmenni a helyszínről, azonban a nő ököllel többször is beleütött a kocsi oldalüvegébe és szélvédőjébe, amely megrepedt.

A feldühödött nőt előállítását követően kihallgatták gyanúsítottként, tettét beismerte. Ellene garázdaság miatt nyomoz a Siklósi Rendőrkapitányság.