Címlap Balhé Ellopta a kut...

Ellopta a kutyust Pécsett, majd el is adta

Még csütörtökön bement az egyik családi ház udvarába a Kiss Ernő utcában, onnan vitte el az állatot. A feltételezett elkövetőt elfogták és előállították.

Kiderült időközben el is adta a kutyát,

szerencsére az eb is meglett, aki már a gazdájával van.

A férfi ellen lopás miatt nyomoz a Pécsi Rendőrkapitányság.

Kiemelt képünk illusztráció.